Uroczyste Obchody Dnia Dziecka

Uroczyste obchody Dnia Dziecka

Słoneczna, radosna, a jednocześnie pełne magii i czarów impreza z okazji Dnia Dziecka odbyła się w dniu wczorajszym w naszym Ośrodku.

Na placu przed szkołą powstały stanowiska z grami, zabawami, loterią fantową, „galerią sztuk plastycznych” oraz atrybutami wróżek i czarownic.

Impreza z okazji Dnia Dziecka została połączona z obchodami XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Zaproszeni goście na czele z Panem Starostą otrzymali petycję dotyczącą wprowadzenia codziennego głośnego czytania dzieciom w szkołach i przedszkolach.

Aby przykład płynął z góry poprosiliśmy pana Starostę o odczytanie fragmentu książki „Mała Wiedźma Bazylka” . Z ogromnym zaangażowaniem oraz w iście oratorskim stylu poradził sobie z tym wyzwaniem.

Atrakcją dnia by mecz towarzyski w siatkówkę nauczyciele kontra uczniowie. Wygrało doświadczenie , nauczyciele pogromili swoich „młodszych kolegów” z boiska.

Podczas imprezy na dzieci czekały gastronomiczne niespodzianki, m.in. kiełbaski z grilla, ciasteczka i lody.

Bardzo serdecznie dziękujemy panom Starostom za przekazany prezent- bon o wartości 2.000 zł

Przejdź do treści