W dniu 14.05.2026r w ramach zajęć edukacyjnych „Piramida zdrowego żywienia” uczniowie z klas: II,III, IV, V i VI um poznali zasady zdrowego odżywiania. Omówiliśmy piramidę zdrowego żywienia i dowiedzieliśmy się, że najważniejsze dla zdrowia są owoce i warzywa oraz aktywność fizyczna.
W drugiej części zajęć uczniowie przygotowali sałatkę owocową. Najpierw umyli ręce i owoce, a następnie kroili owoce: winogrona, banany oraz inne przygotowane składniki. Dzieci pracowały zgodnie i z dużym zaangażowaniem. Na zakończenie wspólnie degustowaliśmy przygotowaną sałatkę owocową.













