W naszej szkole prowadzona jest zbiórka plastikowych butelek i puszek objętych systemem kaucyjnym. Zachęcamy wszystkich uczniów do przynoszenia opakowań, ponieważ dzięki temu dbamy o środowisko i uczymy się segregacji odpadów. Zebrane butelki można oddać do recyklingu, a uzyskana kaucja może zostać przeznaczona na potrzeby szkoły lub akcje charytatywne.












