Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych, które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Grębowie. Zawody były okazją do sportowej rywalizacji, aktywnego spędzania czasu oraz integracji uczestników.
Równocześnie odbyły się zawody Nordic Walking realizowane w ramach innowacji pedagogicznej „Aktywność mierzona kilometrami”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem pokonywali trasę pokazując, że ruch i aktywność fizyczna mogą dawać wiele radości i satysfakcji.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, wytrwałości oraz świetnej atmosfery podczas zawodów!


























